Βιβλίο επισκεπτών

Το ΙΡ σας: 10.2.32.21
 ,
Today: Απρ 02, 2020
Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Εθνικές επέτειοι Εθνική επέτειος 28ης Οκτωβρίου 2014

Εθνική επέτειος 28ης Οκτωβρίου 2014

Για μια ακόμη χρονιά οι μαθητές του 5ου ΓΕΛ οργάνωσαν και παρουσίασαν σε ολη τη διάρκεια του σχολικού έτους πραγματικά αξιόλογες εκδηλώσεις σχετικές με τις επίσημες σχολικές επετείους της 28ης Οκτωβρίου, της 17ης Νοεμβρίου και της 25ης Μαρτίου. Με πολλή αγάπη, καλή διάθεση και κόπο, παρά το επιβαρυμένο καθημερινό πρόγραμμα "υποκρίθηκαν", απάγγειλαν, τραγούδησαν, χόρεψαν και χειροκροτήθηκαν θερμά. Τις γιορτές ανέλαβαν η Β', η Γ' και η Α' τάξεις αντίστοιχα με την καθοδήγηση των καθηγητών Φουρνατζή Χρυσάνθης (φιλόλογος), Ζαφειρίου Άρτεμης (φιλόλογος) και Κατσιάνου Απόστολου (φυσικός).